Kontakty pro případy komplikací
Pokud budete mít s přihlášením do přímého bankovnictví České spořitelny Servis 24 problémy, pracovníci této banky vám rádi pomohou je vyřešit. Přímo pro službu Servis 244 je vyhrazená samostatná linka na čísle 956 777 956, pokud na ni budete volat ze zahraniční země, nezapomeňte před číslo zadat ještě předčíslí +420. Vedle ní provozuje spořitelna také nonstop zákaznickou linku na čísle 800 207 207, ta slouží obecně klientům této banky a pracovníci na ní vám mohou pomoci s čímkoliv, co souvisí s Českou spořitelnou a jejími službami. Další možností je pak online chat s poradce – odkaz na něj najdete v pravém dolním rohu stránky a díky němu můžete s pracovníkem banky komunikovat rychle a efektivně, stejně jako když si s někým píšete třeba na Facebooku.

Videa s názornou ukázkou Servis24 přihlášení

Kromě podrobných textových a grafických popisů vytvořila Česká spořitelna také celou řadu videí, v nichž svoje služby podrobně vysvětluje a představuje. Některá z těchto videí (dostupných prostřednictvím YouTube) jsou i přímo zaměřená na Servis24 přihlášení – na YouTube účtu je najdete v seznamu Videomanuály a podívat se tak můžete např. na to, jak provést první přihlášení do internetového bankovnictví Servis 24, jak si aktivovat mobilní aplikaci nebo jak v přímém bankovnictví zadávat jednotlivé platební příkazy.Přihlášení do nového přímého bankovnictví České spořitelny George

Pokud byste chtěli přejít na nové elektronické bankovnictví George, případně už vám ho banka sama aktivovala, máme pro vás i pár informací k přihlášení do aplikace George. Není to nic těžkého, budete k němu potřebovat to stejné klientské číslo i heslo, které jste doposud používali pro klasické Servis24 přihlášení. Do nového elektronického bankovnictví se přihlásíte na webové stránce www.george.csas.cz a jednoduše zadáte nejdříve klientské číslo, pak svoje heslo a obojí potvrdíte tlačítkem Pokračovat. V případě jakýchkoli problémů je vám k dispozici samostatná klientská linka 956 777 438, která je určená výhradně pro účely nového internetového bankovnictví George.

Výhody elektronického bankovnictví George oproti původnímu Servis24

Nové přímé bankovnictví pod názvem George přináší klientům České spořitelny celou řadu nezanedbatelných výhod. Tou, kterou poznáte hned na první pohled, je moderní a přepracované grafické prostředí. To působí svěžím dojmem a i přes nové prvky a inovace není nijak nepřehledné, naopak každý se v něm určitě bez potíží zorientuje. Velmi důležitou změnou jsou pak také nové funkcionality, které posouvají internetové bankovnictví České spořitelny na ještě vyšší úroveň. Seznam všech aktuálně dostupných funkcí v aplikaci George je dostupný na webové stránce České spořitelny, kde si jej můžete stáhnout.

Demoverze nového bankovnictví George

Stejně jako je už spoustu let možné vyzkoušet si prostředí internetového bankovnictví Servis 24 díky demoverzi, je nově tato možnost dostupná i u elektronického bankovnictví George. Sami se tak přesvědčíte o jeho výhodách a uvidíte, že je velmi dobře zpracované a nabízí ještě pohodlnější a lepší správu všech vašich finančních produktů, než tomu bylo u původního Servis24. Pokud jde o cenu, tak přístup ke službě je – stejně jako u Servis24 – bezplatný, jednotlivé transakce jsou pak účtovány podle sazebníku. Jste-li klientem České spořitelny a rádi byste na George přešli, určitě se nebojte banku kontaktovat a zeptat si, kdy by bylo převedení na modernější verzi elektronického bankovnictví možné.


Reklama: