Kde najít klientské číslo?
U prvního přihlášení se neobejdete bez bezpečnostního kódu, klientské číslo je nutné uvádět u každého přihlášení. Nevíte, kde tyto údaje naleznete? Klientské číslo je je součástí protokolu o zřízení uživatele. Ten jste dostali buď přímo na pobočce České spořitelny (pokud jste si účet sjednali tam), nebo vám přišel v dopise poštou. Klientské číslo je v protokolu uvedeno vpravo nahoře. Co se týká bezpečnostního kódu, tak ten je ukrytý v obálce, u které opět platí, že buď vám ji dali na pobočce banky, nebo vám ji spořitelna poslala poštou. Oba tyto údaje si pečlivě uschovejte, bez čísla se nelze přihlásit a bez kódu nelze provést případné odblokování hesla pro Servis24 přihlášení.

Výběr hesla pro Servis24 přihlášení

Nastavit si nové přihlašovací heslo není jen tak – jednak je nutné, aby splňovalo všechna požadovaná pravidla a dále je třeba, abyste si ho dobře zapamatovali nebo alespoň ho uložili tak, aby vám ho nikdo nemohl vzít. Podmínky pro přihlašovací heslo do internetového bankovnictví Servis24 jsou následující: heslo musí mít minimálně 8 a maximálně 30 znaků, musí obsahovat alespoň dvě číslice a minimálně dvě písmena, písmenka musejí být bez háčků a čárek a kromě písmen a čísel jsou povoleny pouze některé speciální znaky. Co se týká zapamatování, určitě je dobré, pokud si heslo pro Servis24 přihlášení vymyslíte tak, abyste si ho dokázali snadno zapamatovat a zároveň nehrozilo, že na něj někdo přijde. Pokud si ho budete někam psát, rozhodně si např. lísteček s heslem nedávejte do peněženky ani nikam, odkud by se vám mohl ztratit.Přihlášení ke službě Servis24 START

Servis24 START je v podstatě totožná se základní verzí služby Servis 24, rozdíl je pouze v tom, že u verze START nejsou dostupné některé vybrané funkce. Tato verze je určená pro ty, jenž u spořitelny nemají ani běžný, ani sporožirový účet, případně pro ty, kteří je sice mají, ale nepotřebují na něm provádět žádné aktivní operace. Služba START je totiž bez poplatků, takže některým lidem může za těchto podmínek vyhovovat Přihlášení jinak probíhá naprosto stejným způsobem jako u hlavní verze Servis24.

Servis24 přihlášení u nevidomých

U České spořitelny při tvorbě přihlašovací stránky do internetového bankovnictví nezapomněli ani na osoby se zrakovým postižením. Ti mají možnost si přepnout na odkaz pro nevidomé a používat tak k ovládání této služby jejich čtecí zařízení.

Zabezpečení internetového bankovnictví Servis24

U přímého bankovnictví je vždy nesmírně důležité, aby bylo vše naprosto bezpečné a klienti nemohli přijít o svoje peníze nebo osobní údaje. Pokud se rozhodnete využít služeb České spořitelny a jejího elektronického bankovnictví Servis24, nemusíte se bát, že by byly vaše finance v ohrožení. Stránky jsou velmi kvalitně a účinně zabezpečeny a všechna data jsou chráněna nejmodernějším bezpečnostním softwarem. Je ale samozřejmě nezbytné, abyste dodržovali základní pravidla, chránili si přihlašovací heslo a nezapomněli se odhlašovat po ukončení práce v systému.


Reklama: